Valmieras Ziņas

Artis Jansons: Baltijas valstis ir Valmieras primārais tūrisma tirgus

Jau informējām, ka maijā beigās Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) valdes priekšsēdētājs Artis Jansons viesojās Viļņā, kur noslēdza sadarbības līgumu ar sabiedrisko attiecību uzņēmumu “Vilnius Lifestyle PR & Events” par Sajūtu parka un citu VOC struktūrvienību popularizēšanu ārpus Latvijas robežām.

Artis Jansons portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja:

“Kopš brīža, kad sākām attīstīt Sajūtu parku, esam sapratuši, ka ir jāstāsta par sevi ne tikai Latvijas auditorijai, bet arī jāsniedz informācija kaimiņvalstīs. Vēl aktuālāk tas kļūst pašlaik, kad tiks nodots ekspluatācijā peldbaseinu komplekss. Pirmais mūsu mērķis bija Igaunija, kur mēs mērķtiecīgi darbojamies jau trīs gadus. Tur strādā mūsu pārstāvis, kurš izplata informāciju dažādos mēdijos. Mēs jūtam atdevi, jo ik gadu igauņu tūristu skaits pieaug. Parkā veicam apmeklētāju aptaujas, lai noskaidrotu, kā ārvalstu viesi uzzinājuši par Sajūtu parku. Šogad, papildus Igaunijas tirgum esam pievērsušies arī Lietuvai. Lietuvieši ir aktīvi autotūristi, Liepājā un Ventspilī viņi sastāda vairāk nekā 80 procentus no kopēja tūristu skaita. Tāpēc mēs esam izstrādājuši īpašu reklāmas kampaņu Lietuvā ar saukli “Latvija nebeidzas Rīgā!”, lai mudinātu tūristus apmeklēt arī Valmieru. Mūsuprāt, Viļņā esam atraduši pareizos cilvēkus, kuri pratīs par Valmieru un Sajūtu parku pastāstīt, jo viņiem ir labas iestrādes.

Piedāvājot apmeklēt Sajūtu parku un drīzumā arī peldbaseinu kompleksu, mēs varēsim tūristiem nodrošināt vienas un divu dienu aktīvās atpūtas programmas Valmierā. Ieguvēji būs pilsētas un apkārtējo novadu uzņēmumi, kas darbojas tūrisma jomā. Reklāmas kampaņā Lietuvā stāstīsim ne tikai par mūsu piedāvājumu, bet par pilsētu un tās apkārtni kopumā. Sadarbojamies ar Valmieras tūrisma informācijas centru, piedāvājot izmantot mūsu iestrādes Igaunijā un arī Lietuvā, lai popularizētu Valmieru kā tūrisma galamērķi. Lai arī informācija par Valmieru un Vidzemi tiek izplatīta tālu pasaulē, uzskatu, ka mūsu primārā mērķauditorija ir Baltijas valstis. Un runa ir ne tikai par Lietuvu un Igauniju. Piemēram, daudzi Latgales iedzīvotāji nav ne reizes bijuši Valmierā, tādēļ šogad aktīvāk izplatām tur informāciju gan latviešu, gan krievu valodā.

Ja mums ir ko rādīt, par to ir jāstāsta! Kvalitatīvs tūrisma pakalpojums darbojas kā sniega bumba, kas aug arvien lielāka ar katru apgriezienu. Ja ceļotājiem te patiks, viņi brauks mājās un stāstīs par to citiem, kuri arī vēlēsies apmeklēt Valmieru!”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā direktora vietnieku metodiskajā darbā (speciālās izglītības attīstības centra vadītāju) uz nenoteiktu laiku. Galvenie darba pienākumi: plānot, organizēt, vadīt speciālās izglītības attīstības centra darbu, nodrošinot metodiskā un kosultatīvā atbalsta sniegšanu, izglītojamo ar dzirdes traucējumiem visā Latvijas teritorijā un izglītojamo ar garīgās attīstības traucējumiem Vidzemes reģionā izglītošanai un iekļaušanai; izstrādāt projektu pieteikumus, vadīt/koordinēt starptautiskus (piemēram, Erasmus+, Nordplus) un nacionāla mēroga projektus speciālās izglītības jomā; nodrošināt informācijas uzkrāšanu un analīzi par skolas veiktajām darbībām izglītības jomā, sagatavot pārskatu par attīstības centra darbību; popularizēt attīstības centra darbību plašsaziņas līdzekļos un citos informācijas nesējos; piedalīties skolas attīstības plānošanā, mērķu un uzdevumu noteikšanā un īstenošanā. Nepieciešamā izglītība un prasmes: izglītība saskaņā Ministru kabineta noteikumiem par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju; atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām; ne mazāk kā piecu gadu pedagoģiskā darba pieredze darbā ar izglītojamiem ar speciālām vajadzībām; apgūta pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma “Speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā”; pieredze starptautisku vai nacionālu projektu sagatavošanā un vadīšanā/ koordinēšanā; teicamas prasmes brīvi strādāt ar datoru un biroja tehniku; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, augsta saskarsmes kultūra un sadarbības prasmes. Piedāvājam: atbildīgu, interesantu un sociāli nozīmīgu darbu; vienu pilnu darba likmi (40 stundas nedēļā); atalgojumu saskaņā ar Pedagogu darba samaksas noteikumiem (tai skaitā papildu piemaksu par darbu īpašos apstākļos); ikgadējo atvaļinājumu 8 nedēļas; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta/-u kopiju/-as lūdzam iesniegt līdz 2018.gada 31.jūlijam personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā: iveta.klavina@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai 28388112 (skolas direktore Iveta Kļaviņa). Profesija: IESTĀDES VADĪTĀJA VIETNIEKS /ĢENERĀLDIREKTORA VIETNIEKS /DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS /PRIEKŠSĒDĒTĀJA VIETNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-31

Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena“ struktūrvienība “PIENENĪTE “ aicina darbā uz noteiktu laiku PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU. Darba pienākumi: nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu, atbilstoši pirmsskolas izglītības vadlīniju prasībām; plānot un organizēt savu darbu, atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un uzdevumiem; rūpēties par izglītojamo drošību; pilnveidot savas profesionālās kompetences; sadarboties ar izglītojamā vecākiem, sniedzot atbalstu izglītojamam mācīšanās procesā; veikt darbu saskaņā ar amata aprakstu. Prasības pretendentam: izglītība saskaņā ar MK noteikumu Nr.662 prasībām par pedagogiem nepieciešamo izglītību un kvalifikāciju; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme. Piedāvājam: interesantu , atbildīgu un radošu darbu (struktūrvienība “Pienenīte “ Georga Apiņa 5, Valmierā); stabilu un regulāru atalgojumu; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot CV: sūtot uz e-pastu: karliena@valmiera.edu.lv; iesniedzot personīgi Valmieras pilsētas 6.PII “Kārliena “ Rūpniecības ielā 16A. Tālrunis saziņai 29417075 (vadītājas vietnieks izglītības jomā Santa Cara). Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 16A, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2018-07-27

Mūsu partneri