Valmieras Ziņas

Apdrošināšanas kompānijas “Compensa Life” Valmieras filiāle tagad jaunās telpās

Apdrošināšanas kompānija Compensa Life, kuras akcionāri Vienna Insurance Group ir vadošā Austrijas apdrošināšanas grupa Centrālajā un Austrumeiropā ar augsto A+ starptautisko kredītreitingu, ir pārcēlusi savu Valmieras filiāli uz jaunām, plašākām telpām Valmierā, pilsētā ar pozitīvu iedzīvotāju dinamiku un strauju attīstību.

Compensa Life Valmieras filiāles jaunais birojs atrodas Rīgas ielā 26 un aicina ikvienu apmeklētāju ar modernu, mājīgos toņos veidotu interjeru un kompetentu personālu. Valmieras filiālē pieejams visplašākais pakalpojumu klāsts, kas aptver gan dzīvības apdrošināšanu, gan arī citus apdrošināšanas veidus. “Compensa Life” specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām.

“Priecājamies, ka esam ienākuši jaunās telpās, kas atrodas pilsētas centrā un tagad varam piedāvāt vēl plašāku apdrošināšanas pakalpojumu klāstu. Mēs turpināsim piedāvāt  saviem klientiem universālus un individuālām prasībām atbilstošus pakalpojumus, nodrošinot Valmieras un tās apkārtnes iedzīvotājiem augsta līmeņa apkalpošanas kvalitāti,” stāsta “Compensa Life” vadītājs Viktors Gustsons.

“Compensa Life” Valmieras filiāles kontakti:

Rīgas iela 26, Valmiera,

Tālr.:64227222

E-pasta adrese: vidzeme@compensalife.lv

compensalife.lv

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri