Valmieras Ziņas

Annija Putniņa ar koncertprogrammu “Pavasaris Brodvejā” uzstāsies Valmierā

Annija Putniņa 1.martā devās uz Ņujorku, lai smeltos iedvesmu solokoncertiem “Pavasaris Brodvejā “, kas norisināsies 20. aprīlī koncertzālē “Valmiera” un 21. aprīlī Mūzikas namā “Daile”.

“Esmu apceļojusi daudzas eksotiskas pasaules vietas, bet Amerikā nekad neesmu bijusi, tādēļ esmu ļoti saviļņota, ka beidzot varēšu ieraudzīt visas tās Ņujorkas ielas un celtnes, par kurām tiek dziedāts dziesmās. Protams, pēc iespējas vairāk apmeklēšu arī Brodvejas mūziklu izrādes,” stāsta Annija.

Koncerta “Pavasaris Brodvejā ” apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties Brodvejas aizkulisēs, iepazīt mūzikla pirmsākumus un attīstību. Koncertā izskanēs tādu komponistu skaņdarbi kā George Gershwin, Richard Rodgers, Leonard Bernstein, A.L.Webber u.c.

“Brodvejā valda mūžīgais pavasaris. Bet, par spīti depresīvajiem notikumiem pasaules vēsturē, mūzikls gandrīz vienmēr ir spējis klausītājos iedvest cerību, optimismu un mīlestību. Tādēļ arī es un mani kolēģi centīsimies radīt īstu pavasara noskaņu un dāvināt to klausītājiem,” turpina Annija.

Koncertā “Pavasaris Brodvejā” piedalīsies Raimonds Petrauskis – taustiņinstrumenti, Mārtiņš Miļevskis – sitaminstrumenti, Pēteris Liepiņš – basa ģitāra, kā arī talantīgais dejotājs un horeogrāfs Rolands Meržejevskis, kas teātra deju apguvis Ņujorkā.

“Šis ir tikai sākums! Kopā ar Anniju esam iecerējuši veidot vairākas koncertu sērijas, kurās svarīga loma būs vārdam „Brodveja”. Koncertos būs lieliska iespēja dzirdēt mūziklu melodijas un to skaistās harmonijas, kā arī ielūkoties mūziklu vēsturē,” stāsta koncertu producents Juris Ludženieks.

Biļetes uz koncertu “Pavasaris Brodvejā” iegādājies “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/15073

Pagājušā gada izskaņā Spīķeru koncertzālē norisinājās pirmais Annijas Putniņas solokoncerts “ZIemassvētki Brodvejā”, kura īpašais viesis bija Tom Brandon, ar kuru Annija kopā studēja Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā (Royal Academy of Music).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri