Valmieras Ziņas

Aktīvās atpūtas iespējas Jāņa Daliņa stadionā ziemā

Līdz ar gaisa temperatūras pazemināšanos beidzot ir iestājusies kārtīga ziema un ir pienācis laiks pilnvērtīgi nodarboties ar dažādiem ziemas sporta veidiem. Jāņa Daliņa stadions un Sajūtu parks sniedz valmieriešiem un pilsētas viesiem dažādas ziemas aktīvās atpūtas iespējas.

Lai gan Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka trases ‘’guļ ziemas miegu’’, pats parks ar takām, kas ved gar Gaujas stāvajiem krastiem, ir lieliski piemērota vieta skaistām ziemas pastaigām. Takas ved pār nelieliem kalniņiem, ko īpaši novērtēs bērni, ja pastaigā līdzi paņemtas ragaviņas vai citi palīglīdzekļi. Pastaigu dažādošanai Sajūtu Parka Atpūtas kompleksā ir iespējamas izīrēt sniega kurpes – ar to palīdzību iespējams pastaigāties pa sniega virsu, ērti uzkāpt pa kalniņiem utml. Maksa par sniega kurpju īri ir 3 eiro par vienu pastaigas reizi (līdz 3 stundām).

Jāņa Daliņa stadiona skrejceļš ir piemērots skrējējiem arī ziemā. Cilvēkiem, kas skriešanu nepiekopj regulāri un nav skrējuši ziemā, iesakām būt uzmanīgiem un vienmēr lietot laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Blakus skrejceļam ir izveidota slēpošanas trasīte, kas turpinās arī Dīvaliņa pļavās. Pa to iespējams slēpot gan slidsolī, gan klasiskajā stilā. Skrejceļš Jāņa Daliņa stadionā tiek izgaismots līdz pat pusnaktij, tādēļ gan slēpotāji, gan skrējēji var apmeklēt stadionu arī vēlās vakara stundās.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt ierosinājumu pilsētās ielu apstrādei sāls vietā izmantot smiltis?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri