Valmieras Ziņas

Aizvadīts Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas IX aerobikas un piramīdu festivāls

Šodien, 7.aprīlī, notika Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas IX aerobikas un piramīdu festivāls.

Tas parasti norisinājās skolas sporta zālē, bet šoreiz daudz kas bija neierasti – tas pirmo reizi notika Valmieras Kultūras centrā, tajā pirmo reizi piedalījās arī 9.klašu skolēni, un pasākumam bija ļoti svinīgs nosaukums – “Dzimšanas dienas ballīte”, uz kuru bija ieradušies nevis šādi tādi skolēni, bet “Donžuāni”, “Lellītes”, “Annai -18”, “Ballētāji”, “Cīsiņu vakars” un citi viesi, kopumā 24 klašu grupas.

Pasākuma sākumā skatītāji varēja vērot atbilstošu video miksli, kurā aerobikas ritmos uzstājās ārzemju grupa un Pārgaujas ģimnāzijas trīs sporta skolotāji – Evita Kornete, Marta Empele un Gints Trēziņš. Viņi arī šī pasākuma organizētāji un vadītāji. Savukārt atbildīgo žūrijas darbu veica daudzi Valmierā pazīstami cilvēki – Gita Krūkle, Linda Mīļā, Raivo Sarelainens, Artis un Toms Žentiņi, Agija Plauka un Eva Rozentāle.

Ir grūti salīdzināt vizuālo un tehnisko izpildījumu klasēm, kur ir ļoti atšķirīgs puišu un meiteņu skaits, tāpēc direktores Agitas Zariņas specbalva 10.a klasei – ir jābūt gan drosmei, gan pārliecībai uzstāties arī trīs cilvēku sastāvā.

Visiem dalībniekiem šī bija lieliska pieredze, bet Liepkalnu pīrādziņus, fotosesiju, iespēju baudīt picas un citus labumus saņēma festivāla uzvarētāji. Jauniešiem 3.vietā – “Donžuāni” (10.b), 2.vietā – “Cīsiņu vakars” (12.c), bet 1.vietu ar vienādu punktu skaitu ieguva “Ballētāji” (10.c) un “UNO” (11.a). Jaunietēm 3.vietā – “Meitenes-zeltenes” (11.c), 2.vietā – “Only girls” (10.b), bet 1.vietu un skatītāju ovācijas ieguva “Lellītes” (12.c). Kopvērtējumā 1.vietu un ceļojošo balvu izcīnīja 12.c klase.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri