Valmieras Ziņas

Aicina uzņēmējus pieteikties eksporta semināram koksnes un mēbeļu nozarei

Meklējat veidus, kā attīstīt savu biznesu un rīkus ātrākai eksporta tirgu apgūšanai? Instrumentu loks ir plašs, izmantojiet iespēju un jau šodien piesakieties eksporta semināram, lai izstrādātu rīcības plānu un uzzinātu, kā sākt pārdot ārvalstu tirgos, piesaistot eksporta speciālistus ārpakalpojumā. Koksnes un mēbeļu nozares pārstāvjiem iespēja piedalīties vienā no divu dienu eksporta semināriem, kas norisināsies no 12. – 13. martam Vaimelā (Igaunijā) un no 14. – 15. martam Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Bīviņa.

Plānojot uzsākt eksportu, jāsaskaras ar virkni jautājumu, sākot ar nepieciešamību pēc analīzes par uzņēmuma un produkta gatavību eksportam, prioritāšu izšķiršanu, nereti arī atduroties pret ierobežotiem resursiem uzņēmuma iekšienē. Lai ģenerētu pārdošanas rezultātus, pastāv iespēja meklēt kompetences ārpus uzņēmuma, nododot eksporta pārdošanu speciālistiem ārpakalpojumā. Kādas ir iespējas un riski šādai sadarbībai? Iegūt atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, modelēt sava uzņēmuma eksporta iespējas, apgūt praktiskus rīkus, lai strādātu ar eksporta speciālistiem ārpakalpojumā, varēs divu dienu intensīvā eksporta seminārā.

Seminārā Vaimelā (12.-13. marts) aicināti piedalīties koka mēbeļu ražotāji, savukārt seminārā Valmierā (14.-15. marts) tematiski tiks vērsta uzmanība koka ēku un koka būvniecības produktu uzņēmumu segmentam. 

PROGRAMMAŠEIT

Seminārā ar pieredzi dalīsies:

  • Jakob Saks – 20 gadu pieredze eksporta projektu vadībā dažādos uzņēmumos, attīstot vairākus zīmolus no to pirmsākumiem līdz pasaules tirgiem (Rabaconda u.c.). Dalīsies pieredzē kā strādāt ar eksporta speciālistiem ārpakalpojumā.
  • “Gateway & Partners” – vadošais eksporta konsultants Baltijā. Ar septiņu gadu pieredzi, konsultējot kuplu skaitu uzņēmumu koka ēku un mēbeļu ražošanas segmentā, dalīsies eksporta konsultante Krista Pētersone.

REĢISTRĒŠANĀS (Seminārs MVU ir saskaņā ar De Minimis noteikumiem, lūdzu, reģistrācijas formā aizpildiet nepieciešamo informāciju)

  • Eksporta seminārs Vaimelā (Igaunija): ŠEIT
  • Eksporta seminārs Valmierā: ŠEIT

Darba valoda: angļu (nodrošināts tulkojums latviešu valodā)

Ieeja: bez maksas

Papildu informācija sociālos tīklos:

12.-13. marts, Vaimela (Igaunija): Facebook

14.-15. marts, Valmiera:  Facebook

Papildu informācija: Laima Engere, +371 28376912, laima.engere@vidzeme.lv un Lauri Semevsky, +372 57704045, lauri@tsenter.ee.

Semināru organizē Vidzemes plānošanas reģions un Kokapstrādes un mēbeļu ražošanas centrs Igaunijā (Tsenter – Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus) projektā “Kokapstrādes un mēbeļu industrijas produktu inovācijas un eksports Veru apgabalā un Vidzemes plānošanas reģionā”, Latvijas-Igaunijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri