Valmieras Ziņas

Aicina talkot Valmieras sabiedriskajās vietās (1)

Pavasara spodrības mēneša kulminācija Valmierā šogad ir Lielā talka 23. aprīlī. Rūpējoties par pilsētas sakopšanu, aicina spodrības mēnesī iesaistīties divējādi: piedaloties pilsētas kopējā Gaujas krastu un mežu sakopšanas talkā, kā arī pašiem organizējot savas sabiedrisko vietu sakopšanas talkas, informē Līga Bieziņa, Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā.

Lielās talkas dienā, 23. aprīlī, plkst. 10.00 ikviens valmierietis kopā ar domubiedriem ir aicināts iesaistīties pilsētas skaistākās dabas vērtības – Gaujas – abu krastu un Valmieras estrādes mežu sakopšanas talkās. Tiks sakoptas zaļās teritorijas un meži pie Dzelzs tilta, savācot atkritumus un izzāģējot krūmus. Šīs talkas pulcēšanās vieta 23. aprīlī plkst. 10.00 būs pie Leona Paegles ielas krustojuma ar taciņu, kas ved uz Dzelzs tiltu pāri Gaujai (aiz bijušā Maizes kombināta).

Iecienīts pastaigu maršruts valmieriešiem ir arī meži ap estrādi. Kopīgiem spēkiem Lielās talkas dienā tos ir iespējams sakopt. Aicina iesaistīties, savācot atkritumus pēc iespējas plašākā mežu teritorijā ap estrādi un virzienā uz Gauju. Šīs talkas pulcēšanās vieta 23. aprīlī plkst. 10.00 būs Valmieras estrāde.

Ar atkritumu maisiem nodrošinās Lielās talkas organizatori un Valmieras pilsētas pašvaldība. Taču krūmu likvidēšanai, kam iespējams, aicina paņemt līdzi zāģus.

Otrs veids, kā iesaistīties Valmieras sakopšanas aktivitātēs, ir dažādu Valmieras sabiedrisko vietu sakopšanas talku organizēšana. Aicina iedzīvotājus, domubiedru grupas, aktīvos seniorus, vienmēr čaklos un īpaši rūpīgos skolu kolektīvus, kā arī organizācijas, iestādes, uzņēmumus, arī garāžu kooperatīvus sakopt ne tikai savas teritorijas, bet noorganizēt talku arī savu tuvāko nesakopto teritoriju sakārtošanai. Šīs talkas ir organizējamas interesentiem piemērotā dienā un laikā, tās iepriekš piesakot Inesei Kokenbergai pa tālruni 26428611 vai e-pastu inese.kokenberga@valmiera.lv. Lielās talkas organizatori un Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās ar talkai nepieciešamajiem maisiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    >:-) - 13.04.2016 Atbildēt

    Ē , nē ! neesmu tur nekur dzēris , benčikus mētājis :D
    lai быдо paši to novāc !!!

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri