Valmieras Ziņas
makonis
12°C
Vējš: 4 m/s

Aicina talkot Valmieras sabiedriskajās vietās (1)

Pavasara spodrības mēneša kulminācija Valmierā šogad ir Lielā talka 23. aprīlī. Rūpējoties par pilsētas sakopšanu, aicina spodrības mēnesī iesaistīties divējādi: piedaloties pilsētas kopējā Gaujas krastu un mežu sakopšanas talkā, kā arī pašiem organizējot savas sabiedrisko vietu sakopšanas talkas, informē Līga Bieziņa, Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā.

Lielās talkas dienā, 23. aprīlī, plkst. 10.00 ikviens valmierietis kopā ar domubiedriem ir aicināts iesaistīties pilsētas skaistākās dabas vērtības – Gaujas – abu krastu un Valmieras estrādes mežu sakopšanas talkās. Tiks sakoptas zaļās teritorijas un meži pie Dzelzs tilta, savācot atkritumus un izzāģējot krūmus. Šīs talkas pulcēšanās vieta 23. aprīlī plkst. 10.00 būs pie Leona Paegles ielas krustojuma ar taciņu, kas ved uz Dzelzs tiltu pāri Gaujai (aiz bijušā Maizes kombināta).

Iecienīts pastaigu maršruts valmieriešiem ir arī meži ap estrādi. Kopīgiem spēkiem Lielās talkas dienā tos ir iespējams sakopt. Aicina iesaistīties, savācot atkritumus pēc iespējas plašākā mežu teritorijā ap estrādi un virzienā uz Gauju. Šīs talkas pulcēšanās vieta 23. aprīlī plkst. 10.00 būs Valmieras estrāde.

Ar atkritumu maisiem nodrošinās Lielās talkas organizatori un Valmieras pilsētas pašvaldība. Taču krūmu likvidēšanai, kam iespējams, aicina paņemt līdzi zāģus.

Otrs veids, kā iesaistīties Valmieras sakopšanas aktivitātēs, ir dažādu Valmieras sabiedrisko vietu sakopšanas talku organizēšana. Aicina iedzīvotājus, domubiedru grupas, aktīvos seniorus, vienmēr čaklos un īpaši rūpīgos skolu kolektīvus, kā arī organizācijas, iestādes, uzņēmumus, arī garāžu kooperatīvus sakopt ne tikai savas teritorijas, bet noorganizēt talku arī savu tuvāko nesakopto teritoriju sakārtošanai. Šīs talkas ir organizējamas interesentiem piemērotā dienā un laikā, tās iepriekš piesakot Inesei Kokenbergai pa tālruni 26428611 vai e-pastu inese.kokenberga@valmiera.lv. Lielās talkas organizatori un Valmieras pilsētas pašvaldība nodrošinās ar talkai nepieciešamajiem maisiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai lietojat mobilo lietotni Mana Valmiera?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU Smiltenes autoostā Reģ. Nr. 40003004220 DARBA PIENĀKUMI: • pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku • darbs ar kases aparātu • biļešu pārdošana pasažieriem • pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: • vidējā izglītība • D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95. kods) • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes • latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam • vēlams D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: • darbu stabilā uzņēmumā • sociālās garantijas • profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Smiltenes autoostā” līdz 2017. gada 11. augustam iesniegt: • sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv • sūtot pa pastu uz adresi „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) • personīgi Smiltenes autoostas kasē Pils ielā 1 Smiltenē vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informācija 29437762

Mūsu partneri