Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties akcijā “Mana dzīve grāmatplauktā”

Valmieras integrētā bibliotēka aicina iesaistīties akcijā “My Life in a Bookshelf”/ “Mana dzīve grāmatplauktā”. Mums katram ir grāmata, kas kādā īpašā veidā noteiktā dzīves periodā mūs iedvesmojusi, palīdzējusi vai pat mainījusi veidu, kādā raugāmies uz pasauli. Grāmatas un lasīšana ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa. Dalībnieki aicināti dalīties pieredzes un iedvesmas stāstā. Stāsti tiek krāti publiskā vietnē šeit.

Projekta internacionālā dalībnieku sastāva dēļ stāsti ir lasāmi angļu un katra dalībnieka dzimtajā valodā. Organizatori aicina nofotografēties kopā ar grāmatu (vai arī izdomāt kādu citu vizuālā noformējuma veidu), kā arī uzrakstīt pāris teikumu par sev nozīmīgu grāmatu vai procesu, ko lasīšana aizsākusi. Stāsti gaidīti Valmieras Mākslas dienu laikā, sūtot biblioteka.info@valmiera.edu.lv.

Valmieras integrētā bibliotēka ir iesaistījusies starptautiskā projektā “CreaTeams in Library” / “Radošās komandas bibliotēkā”. Projektā tiek veicināta eksperimentālā kultūra bibliotēkā caur radošu darbību un sadarbību. Valmieras bibliotēka un citi bibliotēku, nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Dānijas, Islandes meklē jaunus risinājumus jaunām darba formām bibliotēkās.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri